loading icon

Värskelt ilmunud heliplaadil on Disney kaunimad heliteosed Eesti muusikute esituses. On käimas üks tore projekt, olles CD plaadi omanik, oled sa toetanud ka Eesti Vähiliitu. Armas tegu Eesti artistide poolt ning ka meie saame sellest osa võtta.

Enim meeldinud lood olid laul Karl-Erik Taukari esitluses laul ning kahe dueti poolt esitatud laulud: “See maail uus” ja “Tale As Old As Time”

DSC_1014c

Meiega on liitunud vahepeal veel kaks imearmast jänkutüdrukut. Meie esimeste jänkudega, kelle kleidiriideks oli minu tüdrukute väikesed kleidikesed, saate kohtuda SIIN ning tulemuseks midagi imelist, mida saate näha SIIN.

Uutel kaisuleludel on sitsi-satsilised iga tüdruku unistuste seelikud ning pitsidega kaunistatud pluusikesed.

DSC_1034c

Lapsed arvasid, et pildistamisel võiks neil ka midagi süles olla, selleks said ühe meie meisterduse käigus valminud savist südamed. 

tudujänesed

Kelle lastele meeldivad jänkud sama palju, siis meie e-poes on müügil jänkukujulised öölambid ja riiulid, millega saate tutvuda SIIN. Üks armas jõulukingitus lastele!

DSC_1036c

Väike kodune tervitus teepidu laste poolt!

Kust saada selliseid toredaid seltsilisi oma lastele? Mummulised hetked on koht, kust neid otsida, viide nende fb lehele on SIIN.

tudujänesed lastele

Kui päikest ei kohta meie sombuste ilmadega just väga tihti, siis üks väike päike taldrikul teeb meele rõõmsaks igaühel.

Meie jõule iseloomustav puuvili – mandariin 🙂

 

kaisujänesed

Kõike kaunist,

Kathy

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga